top of page

SoulSpeak Group

公開·92 Our Tribe

Ak Parti Ak Parti Benim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin milletvekilleriyle 3'üncü buluşmasını AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirdi. 53 milletvekilinin katıldığı toplantı hakkında AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, açıklamalarda bulundu. Çelik, mart ayında düzenlenecek 2 toplantıyla AK Parti kampı öncesinde milletvekili buluşmalarının tamamlanacağını belirtti.

Ak Parti Ak Parti Benim

"Kesin bir şey söyleyemeyiz ama Sayın Cumhurbaşkanı'mız tabi ki bu görüşmede Türkiye'nin tezlerini net bir şekilde ortaya koyacaktır. Şimdiye kadar yapılan görüşmelerden, bize verilen haritalardan arzu ettiğimiz sonuç çıkmadı. Bize sunulan teklifler, Türkiye'nin tezlerini karşılayan teklifler değil. Ayrıca bizim değerlendirmemize göre heyetler arası görüşmelerde ortaya çıkan ve Türkiye'ye teklif edilen unsurlar şimdiye kadar yaptığımız mutabakatlara da aykırıdır. Rejimin oldubitti ile orada bir durum ortaya çıkardıktan sonra 'Buradan geri çekilmem, bu benim güvenliğim için gereklidir' demesi, Türkiye açısından kabul edilecek bir durum değildir. Bunu Rusya'nın da kabul etmemesi gerekir, Soçi Mutabakatı'na aykırıdır, kuşkusuz harekete geçmek için Sayın Cumhurbaşkanı'mızın Sayın Putin ile bir araya gelmesi bir dönüm noktası olacaktır."

AK Parti'li Çelik, bir soru üzerine CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun yargıya yönelik sözlerine tepki göstererek, "Türkiye'nin düşmanlarının söylediği bir ifadeyi nasıl olur da Türkiye'deki bir partinin genel başkanı söyler? Bunun neresi meşrudur, ahlakidir?" dedi. 041b061a72

グループについて

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Our Tribe

• Tracey-anne McCartney
  • marugujarat
    marugujarat
  • Стас Малеров
    Стас Малеров
  • nobita nobi
    nobita nobi
  • slava perets
    slava perets

私に連絡して、あなたの考えを教えてください

提出していただきありがとうございます!